O nas

About
Dombud MARSZAŁ DZIEŃ Sp. J.

DOMBUD MARSZAŁ DZIEŃ SP.J to rodzinna firma działająca na rynku od 2017 roku, ale posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firm działających w różnych branżach. Teraz połączyliśmy wiedzę i doświadczenie, by mądrze i starannie budować wygodne, funkcjonalne i nowoczesne domy. Budownictwo to nasza pasja. Nasze usługi łączą ze sobą nowoczesne technologie oraz tradycyjne podejście. Swoją działalność w pełni opieramy na wykwalifikowanych pracownikach, którzy stanowią gwarancję dobrze wykonanej pracy, ponadto domy są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dbamy o każdy szczegół.

Sprzedajemy domy zarówno w stanie surowym jak i deweloperskim. Przede wszystkim naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów szukających swoich wymarzonych mieszkań. Najlepszą naszą reklamą są zadowoleni klienci. Nasze usługi łączą ze sobą nowoczesne technologie oraz tradycyjne podejście. Budujemy dla Ciebie, stawiamy na:

  • jakość
  • profesjonalność
  • funkcjonalność
  • wygodę

Ruszył  II etap inwestycji.

5

Lata doświadczenia

126

Zadowolonych klientów

69

Sprzedanych domów

Już ruszył

II etap inwestycji

PARK MYŚLIWSKA

Czym się zajmujemy?

Budujemy z pasją...

architecture

Domy zaprojektowane i wybudowane są z największą starannością, według indywidualnego projektu. Podchodzimy do tego profesjonalnie z pasją i fachowo. Staramy się tak, jak byśmy budowali własny dom. Głównym celem jest spełnianie Twoich marzeń.

Interior

Zakończyliśmy I etap inwestycji "Myśliwska Park", przy ulicy Myśliwskiej w Rzeszowie, która obejmuje 9 domów jednorodzinnych. Są w nich zastosowane niestandardowe rozwiązania architektoniczne, duże przeszklenia, nowoczesny design budynków i wysoki standard wykończenia.

planning

Rozpoczęty II etap inwestycji . Jest to identyczna inwestycja 9 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Dobra lokalizacja i komfortowe warunki życia to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają wysokiej jakości w miejscu swojego zamieszkania, i które cenią sobie wygodę.